Susisiekite su mumis / sekite mus Taisykla7 Facebook'e


Televizorių remontas Taisykla7 Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra atliekamas profesionalių ir kvalifikuotų meistrų, šioje srityje turinčių ilgametę patirtį. Tiesiogiai bendradarbiaujame su Samsung, Sony, LG, Toshiba, Panasonic, Thomson, Funai, TV Star, Hitachi, Fujitsu, Sharp, JVC, Pioneer, Grundig, NEC ir kitais detalių tiekėjais - tai leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę ir gerą kainą. Televizorių taisymas atliekamas tik originaliomis detalėmis. Tai leidžia visada suteikti garantiją. Taisykla7 yra atliekamas visų šiuolaikinių (LCD, LED, CCFL, Plazma - plazminių) televizorių servisas (seno modelio kineskopinių tv nebetaisome).

Preliminarus televizorių remonto kainoraštis

Pateikiamos orientacinės kainos, į kurias neįskaičiuotos detalių kainos. Tikslios kainos yra pateikiamos atlikus nemokamą diagnostiką (diagnostika bus nemokama ir atsisakius remonto) ir labai priklauso nuo gedimo specifikos - kartais detalę galima suremontuoti, o kartais būtina keisti (kiekvienam televizoriui detalių kainos skiriasi, o jos nustatymui reikia televizorių išardyti). Diagnostika dažniausiai atliekama dar tą pačią dieną, jei televizorius yra atnešamas iki pietų. Kitu atveju - kitą darbo dieną. Darbai po diagnostikos dažniausiai atliekami per 1-5 darbo dienas. Kai reikia užsakyti specifines detales, darbai gali užtrukti ir ilgiau.

 • 0 eur - diagnostika, gedimų ir taisymo termino nustatymas, pateikiama telefonu
 • nuo 25 eur - maitinimo, antenos ar kito lizdo keitimas ar remontas (dažniausiai būna išlaužtas)
 • nuo 45 eur - maitinimo bloko ar grandinės remontas ar keitimas
 • nuo 45 eur - valdymo bloko remontas ar keitimas
 • nuo 45 eur - aukštos tampos keitiklio (inverterio) remontas ar keitimas (ekranas rodo vos matomą vaizdą)
 • nuo 45 eur - ekrano keitimas
 • nuo 45 eur - T-Con plokštės remontas ar keitimas
 • 20 eur (kompensuoja draudimas) - defektinio akto sudarymas draudimui (gedimai, kaina, terminas)
 • 10 eur - preliminarios diagnostikos, gedimų ir taisymo termino pateikimas raštu

Dažniausiai pasitaikantys nusiskundimai sugedus televizoriui

 • Televizorius visiškai neįsijungia
 • Mirguliuoja ekranas
 • Ekrane nerodomas vaizdas, nors garsas girdimas
 • Kiti nusiskundimai

Kas dažniausiai yra taisoma?

 • Valdymo blokas
 • T-Con plokštės
 • Spalvų blokas
 • Aukštos įtampos CCFL inverteris
 • Išlaužtas lizdas
 • Kito tipo televizorių taisymas
Mūsų televizorių meistrai pasiruošę Jums padėti, kad ir kokie gedimo požymiai būtų!

Plačiau apie gedimus

Televizorius sugedo, nes pasirinktos netinkamas priemonės ekranui valyti. Netinkamomis valymo priemonėmis sugadintas televizorius

Maitinimo bloko taisymas. Tai vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų, kuris paprastai atsiranda dėl trikdžių elektros tinkle. Tokiu būdu sugenda išoriniai maitinimo bloko elementai, tačiau viduje esančios mikroschemos dažniausiai išlieka sveikos. Sugedus maitinimo blokui, reikėtų kreiptis į specialistus, kurie įvertintų būklę. Esant šiems gedimams servisas yra pakankamai nesudėtingas. Požymiai: ekranas dažniausiai nerodo jokių gyvybės ženklų - juodas, nedega šviesos diodas, nusakantis, jog televizorius įjungtas į elektros lizdą.

Įtampos keitiklio taisymas. Įtampos keitiklis yra atsakingas už aukštos įtampos elektros energijos tiekimą į ekrano lempas. Dauguma LCD ekranų gedimų yra susiję būtent su šia problema. Įtampos keitiklis gali būti taisomas arba keičiamas, priklausomai nuo situacijos. Tačiau šio elemento keitimas yra ganėtinai brangus. Požymiai: esant pažeistam įtampos keitikliui, ekranas neveikia - ekranas tamsus arba įsijungia trumpam, o vėliau užgęsta.

Apšvietimo gedimas. Ekrano lempos gali sugesti dėl mechaninio, elektros tinklo gedimo ar tiesiog perdegti, nustačius ypač didelį ryškumą. Taip pat lempos gali perdegti dėl ilgalaikio naudojimo, t.y. natūraliai susidėvėti. Požymiai: ekranas iš dalies arba pilnai užtemęs. Vaizdai ekrane gali būti išblukę, netolygūs arba tamsesni nei įprastai. Rausvas atspalvis signalizuoja apie tai, jog ekrano lempos nusėdo.

Procesoriaus ir valdymo plokštės gedimai. Požymiai: vaizdas ekrane geometriškai iškreiptas, rodomo objekto dalis perkeliama į kitą ekrano pusę. Ekrane gali pasirodyti pranešimai apie netinkamą rezoliuciją, dažnį ar kitus parametrus. Vaizdas gali judėti. Taip pat televizorius gali neįsijungti.

Mechaniniai matricos pažeidimai, skysčio ar kitų dalelių patekimas į televizoriaus vidų. Šie gedimai, kuomet į LCD matricą patenka pašaliniai daiktai, savininkui gali būti nuostolingi. Todėl iš pradžių rekomenduojama sužinoti kainą telefonu. Požymiai: ekrane pasirodo juostos, dryžiai.

Rekomendacijos, kad televizorių taisymas nebūtų reikalingas

 • Norėdami, kad apšvietimo lempos tarnautų ilgiau, nustatykite mažesnį ekrano ryškumą
 • Tarp peržiūrų darykite pertraukas
 • Sudarykite sąlygas tinkamam televizoriaus aušinimui (statykite jį atviresnėje vietoje, erdvės neužkraukite daiktais). Niekuomet nekabinkite šalia židinio ar kitų kaistančių objektų
 • Neleiskite televizoriui dulkėti, o valydami ekraną, nepurkškite jokių priemonių ar vandens tiesiai ant jo. Ekrano valymui rinkitės medvilninį arba mikro fibros tipo skudurėlį
 • Jei nežiūrite, išjunkite. Daugelis žmonių televizorių naudoja kaip foną atlikdami kitus darbus, tačiau šis faktorius trumpina veikimo laiką. Tai ypač pasakytina apie LCD CCFL tipo televizorius
Bet jei vis gi mūsų paslaugos reikalingos - kreipkitės į televizorių taisyklą Taisykla7!

Ar jau kreiptis į televizorių taisyklą?

Įsitikinkite ar problemos negalite išspręsti savarankiškai. Perjunkite kitą kanalą ir įvertinkite ar problema išlieka. Taip pat galima kurį laiką palaukti ir įsitikinti, jog problema nėra priklausoma nuo palydovinio ryšio sutrikimų. Patikrinkite ar visi laidai tinkamai sujungti ir ar rozetė nėra įkaitusi.

Daugumoje televizorių galima reguliuoti ryškumą, spalvas ir garsą. Taigi jei problema susijusi su šiais parametrais, pabandykite juos atstatyti savarankiškai. Pasinaudokite instrukcija.

Ekrane atsiradusias spalvines dėmes dažniausiai veikia metalinių dalių ar kineskopo magnetizacija. O kadangi dauguma televizorių turi integruotą išmagnetinimo įrenginį - užtenka porai minučių TV įjungti ir išjungti. Tai pakartoti reikėtų keletą kartų kas pusvalandį. Šis būdas gali padėti išmagnetinti be televizorių meistro pagalbos.

Jei ryškūs ekrano vaizdai įgauna sidabrinį atspalvį, o kitos spalvos tampa neryškiomis, vadinasi ekranas yra sugedęs. Paprastai vaizdas normalizuojasi (šiek tiek nublanksta) sumažinus ryškumą arba veikiant ilgesnį laiką. Tačiau net ir tokiu atveju jums vis vien teks keisti ekraną.

Koks yra vidutinis eksploatacijos laikas?

Paprastai veikimas be trikdžių gali trukti nuo trijų iki aštuonerių metų. Tokia trukmė gamintojų skaičiuojama įvertinus situaciją, kuomet televizorius veikia pilnu pajėgumu - nustatytas didžiausias ryškumas ir yra įjungtas 8 val. per dieną. Tačiau tokia eksploatacija pasitaiko itin retai. Todėl tinkamai naudojant ir prižiūrint, televizorius gali veikti ir iki penkiolikos metų.

Reikalingas televizoriaus remontas? Turite klausimų? Mes Jums padėsime. Kreipkites į Taisykla7.

Taisykla7.lt Facebook'e

Taisykla7 - beveik 45 tūkst. rekomendacijų Facebook !

Naujienos / patarimai

Aukstyn