Įkraukite savo telefoną su originaliu arba aukštos kokybės įkrovikliais ir laidais. Tai užtikrina, kad jūsų telefonas gauna tinkamą energiją, palaikomas akumuliatoriaus veikimo efektyvumas. Venkite pernelyg ilgo telefono įkrovimo; atjunkite jį, kai įkrovimas pasiekia 100%. Laikykite telefono akumuliatoriaus lygį tarp 20% ir 80% optimaliam veikimui. Išjunkite nereikalingas funkcijas, pavyzdžiui, „Wi-Fi“, „Bluetooth“ ir vietos paslaugas, kai jų nenaudojate.
Temperatūros turi įtaką jūsų telefono veikimui. Nors visi žino, kad ypač aukštos temperatūros gali pakenkti jūsų telefonui, šaltos temperatūros taip pat gali sukelti žalą. Todėl yra gerai žinoti, ką daryti tiek karštu, tiek šaltu oru.
Sumažinkite ekrano ryškumą arba įjunkite automatinį ryškumą, kad tausotumėte bateriją. Venkite drėgmės ir fizinio pažeidimo tinkamai išmaniųjų telefonų priežiūrai. Tai reiškia, kad turite apsaugoti telefoną nuo drėgmės, aštrių ar kietų paviršių. Išjunkite stumdomuosius pranešimus neesminėms programoms. Uždarykite fone veikiančias programas ir reguliariai valykite talpyklą.
Naudokite energijos taupymo režimą arba mažos galios režimą, kai jūsų akumuliatorius išsenka. Reguliariai atnaujinkite savo telefono programinę įrangą, kad užtikrintumėte geresnį akumuliatoriaus valdymą. Ribokite energiją naudojančių programų ir žaidimų naudojimą, ypač kai jūsų akumuliatorius beveik išsikroves.
Laikykite savo telefoną kambario temperatūroje; ekstremali šiluma ar šaltis gali paveikti akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Išjunkite vibraciją pranešimams ir naudokite skambučio signalus vietoj jos. Apsvarstykite naudoti tamsų režimą programose su OLED ekranais, kad sutaupytumėte energiją. Stebėkite akumuliatoriaus naudojimą nustatymuose, kad nustatytumėte programas, kurios naudoja per daug energijos. Naudokite lėktuvo režimą vietovėse su prastu ryšiu, kad išvengtumėte akumuliatoriaus išsikrovimo dėl nuolatinio signalo ieškojimo.