Susisiekite su mumis / sekite mus Taisykla7 Facebook'e


Profesionaliai remontuojame visų tipų kavos aparatus Vilniuje - Kaune - Klaipėdoje. Padarysime viską, kad Jūsų kavos aparatas gamintų Jums pačią skaniausią kavą ir dirbtų sklandžiai. Kadangi dirbame tiesiogiai su JURA, SAECO, GAGGIA, SIEMENS, DELONGHI, AEG, KRUPS ir kitais detalių tiekėjais, tai leidžia garantuoti aukščiausią darbų kokybę ir geras kainas išvengiant tarpininkų. Taisymui naudojame tik originalias detales. Visada suteikiame garantiją. Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais arba tiesiog skambinkite: kavos aparatų remontas 8-639-69600

Dėmesio! Jei esatę apdraudę kavos aparatą ar namų turtą - išrašome remonto aktus draudimui, o draudimas Jums padengs remonto išlaidas prieš ar po remonto. Dirbame su visomis draudimo įmonėmis.

Preliminarus kavos aparatų remonto kainoraštis

Pateikiamos orientacinės kainos, į kurias neįskaičiuotos detalių kainos. Tikslios kainos yra pateikiamos atlikus nemokamą diagnostiką (diagnostika bus nemokama ir atsisakius remonto) ir labai priklauso nuo gedimo specifikos - kartais detalę galima suremontuoti, o kartais būtina keisti (kiekvienam kavos aparatui detalių kainos skiriasi, o jos nustatymui reikia kavos aparatą išardyti). Diagnostika dažniausiai atliekama dar tą pačią dieną, jei kavos aparatas yra atnešamas iki pietų. Kitu atveju - kitą darbo dieną. Darbai po diagnostikos dažniausiai atliekami per 1-5 darbo dienas. Kai reikia užsakyti specifines detales, darbai gali užtrukti ir ilgiau.

  • 0 eur - diagnostika, gedimų ir taisymo termino nustatymas, pateikiama telefonu
  • nuo 20 eur - nukalkinimas ir išvalymas
  • nuo 30 eur - bet kurios kitos detalės remontas ar keitimas
  • nuo 45 eur - pagrindinės plokštės remontas ar keitimas
  • 20 eur (kompensuoja draudimas) - defektinio akto sudarymas draudimui (gedimai, kaina, terminas)
  • 10 eur - preliminarios diagnostikos, gedimų ir taisymo termino pateikimas raštu

Nemokama pirminė diagnostika

Nustatysime gedimą ir darbų kainą nemokamai, o remontą atliksime tik Jums patvirtinus sąmatą. Jokių kainų pasikeitimų po remonto.

Video įraše matote kavos aparato testavimą po remonto. Tik nuodugnus testavimas leidžia užtikrinti, kad gedimas yra išspręstas.

Kavos aparatų remontas - pasitaikantys gedimai

Kavos kultas Lietuvoje pakankamai ryškus - jau prieš gerą dešimtmetį ėmė kurtis keletas kavą ruošiančių tinklų ir kavos namų. Na, o pripratę prie įmantrių receptų, tokią kavą galime pasigaminti ir savo namuose - kavos aparatai tapo vos ne būtinu naujakurių atributu.

Deja, nėra daikto, kuris negestų, tad kavos aparatų remontas neišvengiamas praėjus tam tikram laiko tarpui nuo jų įsigijimo. Tačiau tinkamai prižiūrint, aparatų naudojimo laiką galima prailginti, o kai kurių gedimų išvengti.

Kokios yra kavos aparatų gedimo priežastys?

Iki tol, kol pripildomas kavos puodelis, kavos aparatas atlieka daugybę funkcijų, už kurias atsakingi skirtingi mechanizmai:

  1. Iš pradžių yra sumalamos kavos pupelės. Už šį procesą atsakinga integruota kavamalė, kurią sudaro variklis, reduktorius ir taip vadinama girnapusė. Visų šių elementų veikla dėl vienokių ar kitokių priežasčių gali gesti;
  2. Vėliau sumaltas kavos pupeles būtina supresuoti. Presą sudaro variklis ir krumpliaračiai, kurie gali užsikimšti ir strigti;
  3. Kitas etapas - vandens perleidimas specialaus siurbliuko pagalba. Jį sudaro pompa ir žarnelės;
  4. O kadangi vanduo turi būti karštas, iki griežtai reguliuojamos temperatūros jį pašildo termoblokas.

Taigi, kavos aparatų remonto dažnį nulemia tai, kaip šie visi mechanizmai sąveikauja. Sutrikus vieno iš jų darbui ir laiku nepanaikinus problemos, gali pradėti gesti ir kiti. Todėl visų pirma rekomenduojama kavos aparatus naudoti laikantis instrukcijų, o jiems sugedus nedelsti atliekant remontą.

Nuotraukose matote kavos aparato Delonghi Magnifica gedimo priežastį. Buvo užstrigusi pavara, ir, kogero, tai galėjo būti dėl to, jog per retai išimamas bei išvalomas difuzorius. Difuzorių, reikia išimti bent porą sykių savaitėje, praskalauti šiltu vandeniu arba bent jau nušluostyti sausą su šepetėliu, tačiau jokiu būdu nenaudoti jokių ploviklių - jie išplauna tepalą, o aparato vidų išvalyti šepetėliu bei dulkių siurblio pagalba.

Kaip atrodo kavos aparato vidus, kuriam reikia remonto Kavos aparatų remontas Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje

Ar galiu kavos aparatą susiremontuoti pats?

Kavos aparatų gedimai priklauso nuo to, kokio gamintojo aparatą naudojate. Kaip įprasta - kiekvienas gamintojas turi savo silpnų vietų, todėl vienas kavos aparatas nėra lygus kitam. Taigi, internete esančios taisymo instrukcijos nebūtinai padės aparatą suremontuoti savarankiškai.

Be to, kavos aparatų remontas turi tam tikrų subtilybių, kurias reikia išmanyti, todėl patartina kreiptis į šios srities profesionalus.

Ar gali kavos aparatui pakenkti netinkamas vanduo?

Pernelyg kietas ar neišvalytas vanduo dėl jame esančių smulkių dalelių iš tiesų gali pakenkti aparato veikimui. Naudojant netinkamą vandenį gali būti paveiktas vandens dozatorius, pompa, užsikimšti žarnelės. Taip pat gali sugesti šildymo elementas ir kiti kavos gaminimo procesą reguliuojantys aparato komponentai.

Netinkamas vanduo gali ir kitaip neigiamai paveikti kavos aparato būklę - gali atsirasti detalių deformacijos ar korozija.

Kodėl kavos aparatas leidžia vandenį?

Jei pastebėjote, kad Jūsų kavos aparatas leidžia vandenį, viena iš šios problemos priežasčių taip pat gali būti netinkamas vanduo. Neretai kavos aparato taisymo poreikis atsiranda tuomet, kai jis nėra laiku nukalkinamas, todėl net jei jūsų naudojamas vanduo palieka daug kalkių, jų valymas gali užkirsti kelią dažnam kavos aparato gedimui.

Tai, kad kavos aparatas leidžia vandenį, gali būti ir hidrosistemos susidėvėjimo priežastis. Taip pat gedimas gali atsirasti dėl pernelyg smulkiai sumaltų kavos pupelių (taip nutinka po ilgo kavos aparato naudojimo) ir specialiomis tabletėmis neatlikus riebalų valymo.

Ar kavos kokybė gali daryti įtaką kavos aparatų gedimams?

Kavos kokybė iš tiesų gali turėti įtakos kavos aparato veikimui. Nors apie tai retai šnekama - priklausomai nuo to kaip kava surenkama, perrenkama ir išfasuojama, gali skirtis ir jos kokybė. Skonio savybės šioje vietoje lieka nuošalyje, kadangi kalbame apie kavos aparatų remontą.

Nepakankamas dėmesys kavos perrinkimui ir išfasavimui gali turėti tiesioginę įtaką kavos aparatų veikimui. Pasitaiko atvejų, kuomet tarp kavos pupelių įsimaišo ten neturinčių būti elementų - akmenukų ar kitų šiukšlių. Tokios šiukšlės gali pažeisti kavamalės mechanizmą - geriausiu atveju jis gali užstrigti, blogiausiu - gali sudegti motoras.

Kita bėda - po malimo pasiliekantys riebalai. Kurį laiką jie netrukdo kavos aparato darbui, tad šios problemos galima ir nepastebėti. Tačiau ilgainiui kavos puodelis nebeprisipildo, kavamalės garsas tampa aukštesnis, lyg ji nebūtų pripildyta pupelių.

Reikalingas kavos aparato remontas? Turite klausimų? Mes Jums padėsime.
Kreipkites į mūsų kavos aparatų meistrą!

Taisykla7.lt Facebook'e

Taisykla7 - beveik 45 tūkst. rekomendacijų Facebook !

Aukstyn