Detalūs kontaktai su aprašymu ir žemėlapiu


Profesionaliai remontuojame visų tipų kavos aparatus Vilniuje - Kaune - Klaipėdoje. Padarysime viską, kad Jūsų kavos aparatas gamintų Jums pačią skaniausią kavą ir dirbtų sklandžiai. Kadangi dirbame tiesiogiai su JURA, SAECO, GAGGIA, SIEMENS, DELONGHI, AEG, KRUPS ir kitais detalių tiekėjais, tai leidžia garantuoti aukščiausią darbų kokybę ir geras kainas išvengiant tarpininkų. Taisymui naudojame tik originalias detales. Visada suteikiame garantiją. Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais arba tiesiog skambinkite: kavos aparatų remontas 8-639-69600

Dėmesio! Jei esatę apdraudę kavos aparatą ar namų turtą - išrašome remonto aktus draudimui, o draudimas Jums padengs remonto išlaidas prieš ar po remonto. Dirbame su visomis draudimo įmonėmis.

Preliminarus kavos aparatų remonto kainoraštis

Pateikiamos orientacinės kainos, į kurias neįskaičiuotos detalių kainos. Tikslios kainos yra pateikiamos atlikus nemokamą diagnostiką (diagnostika bus nemokama ir atsisakius remonto) ir labai priklauso nuo gedimo specifikos - kartais detalę galima suremontuoti, o kartais būtina keisti (kiekvienam kavos aparatui detalių kainos skiriasi, o jos nustatymui reikia kavos aparatą išardyti). Diagnostika dažniausiai atliekama dar tą pačią dieną, jei kavos aparatas yra atnešamas iki pietų. Kitu atveju - kitą darbo dieną. Darbai po diagnostikos dažniausiai atliekami per 1-5 darbo dienas. Kai reikia užsakyti specifines detales, darbai gali užtrukti ir ilgiau.

  • 0 eur - diagnostika, gedimų ir taisymo termino nustatymas, pateikiama telefonu
  • nuo 20 eur - nukalkinimas ir išvalymas
  • nuo 30 eur - bet kurios kitos detalės remontas ar keitimas
  • nuo 45 eur - pagrindinės plokštės remontas ar keitimas
  • 20 eur (kompensuoja draudimas) - defektinio akto sudarymas draudimui (gedimai, kaina, terminas)
  • 10 eur - preliminarios diagnostikos, gedimų ir taisymo termino pateikimas raštu

Nemokama pirminė diagnostika

Nustatysime gedimą ir darbų kainą nemokamai, o remontą atliksime tik Jums patvirtinus sąmatą. Jokių kainų pasikeitimų po remonto.

Video įraše matote kavos aparato testavimą po remonto. Tik nuodugnus testavimas leidžia užtikrinti, kad gedimas yra išspręstas.

Reikalingas kavos aparato remontas? Turite klausimų? Mes Jums padėsime.
Kreipkites į mus

Taisykla7.lt Facebook'e

Taisykla7 - beveik 45 tūkst. rekomendacijų Facebook !

Aukstyn