Susisiekite su mumis / sekite mus Taisykla7 Facebook'e


      Profesionaliai atnaujiname visų tipų automobiliuose: Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Kia, Land Rover / Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel / Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo įmontuotas gamyklines autonavigacijas naujausiais žemėlapiais arba įdiegiame juos, jei turite įmontuotą navigaciją, o neturite žemėlapių.

Naujausi žemėlapiai | 12 mėn. garantija | Geriausia kaina! | Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! Kreipkites į mūsų navigacijos meistrą nurodytais kontaktais ir mes mielai Jums padėsime visais iškilusiais klausimais!

      Atnaujiname navigacijas tiek su vidine atmintine (vidiniai kietieji diskai), tiek su SD kortelėmis ar CD/DVD diskais. Visi parduodami navigacijos diskai yra testiniai.

      Testinis diskas yra skirtas įvertinti žemėlapių kokybę ir patikrinti ar originalūs diskai tinkami veikimui su Jūsų sistema. Testinis diskas 100% atitinka originalius diskus ir, jei veikia, veikia taip pat kaip originalus diskas. Tai leidžia Jums pasiūlyti naujausius navigacijos diskus ar atnaujinimą vos nuo 15€. Tikslią kainą ir navigacijos žemėlapių išleidimo metus sužinosite išsirinkę reikiamą sistemą ir paspaudę po ja pateiktą nuorodą. Suraskite Jus dominančią navigaciją šoniniame meniu arba šiame sąraše pasirinke savo automobilio gamintoją:

Taisykla7.lt Facebook'e

Taisykla7 - beveik 45 tūkst. rekomendacijų Facebook !

Menu
Aukstyn