Detalūs kontaktai su aprašymu ir žemėlapiu


Profesionaliai atnaujiname visų tipų automobiliuose: Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Kia, Land Rover / Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel / Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Toyota, Volkswagen, Volvo įmontuotas gamyklines autonavigacijas naujausiais žemėlapiais arba įdiegiame juos, jei turite įmontuotą navigaciją, o neturite žemėlapių.

Auto navigacija

Naujausi navigacijos žemėlapiai | 12 mėnesių garantija | Geriausia kaina! | Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! Pasiūlysime geriausią kainą ir naujausius žemėlapius už geresnę navigacijos atnaujinimo kainą nei kitur. Kreipkitės į navigacijos meistrą nurodytais kontaktais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir mes mielai Jums atsakysime visus iškilusius klausimus!Atnaujiname navigacijas tiek su vidine atmintine (vidiniai kietieji diskai), tiek su SD kortelėmis ar CD/DVD diskais. Visi parduodami navigacijos diskai yra testiniai.

Testinis diskas yra skirtas įvertinti žemėlapių kokybę ir patikrinti ar originalūs diskai tinkami veikimui su Jūsų sistema. Testinis diskas 100% atitinka originalius diskus ir, jei veikia, veikia taip pat kaip originalus diskas. Tai leidžia Jums pasiūlyti naujausius navigacijos diskus ar atnaujinimą vos nuo 15€. Tikslią kainą ir navigacijos žemėlapių išleidimo metus sužinosite išsirinkę reikiamą sistemą ir paspaudę po ja pateiktą nuorodą. Suraskite Jus dominančią navigaciją šoniniame meniu arba šiame sąraše pasirinke savo automobilio gamintoją:

Turite klausimų? Mes Jums padėsime. Taisykla7 kontaktai