Didžiausia problema, su kuria susiduria išmaniųjų telefonų savininkai, yra sudužęs arba įtrūkęs ekranas. Dėl trapaus šių prietaisų stiklo jie yra ypač jautrūs įtrūkimams ir įskilimams, ypač nukritus iš bet kokio aukščio. Be to, kita dažna problema, su kuria gali susidurti telefonai su OLED ekranais, yra skystųjų kristalų ekrano perdegimas (arba vaizdo išsilaikymas). Taip atsitinka, kai per ilgai rodomi statiški vaizdai, todėl net ir pašalinus vaizdą iš ekrano lieka silpnas jo atspaudas. Išmaniųjų telefonų ekranuose taip pat gali atsirasti įbrėžimų ir mikro įbrėžimų, dėl kurių jie atrodo neryškūs arba pakeičia spalvą.
Kai kuriais atvejais gali sutrikti ir jutiklinio ekrano jautrumas. Taip gali nutikti dėl vandens žalos, įtrūkusio ekrano arba susikaupusio purvo ir dulkių. Išmaniųjų telefonų naudotojai taip pat gali patirti prisilietimus vaiduoklius arba fantominius prisilietimus, kai jutiklinis ekranas registruoja atsitiktinius įėjimus be jokio fizinio kontakto. Taip gali nutikti dėl aparatinės įrangos gedimo arba nešvaraus ekrano. Galiausiai dar viena dažna problema, su kuria susiduria išmaniųjų telefonų savininkai, yra negyvi pikseliai. Negyvi pikseliai paprastai atrodo kaip maži juodi taškeliai ekrane ir atsiranda dėl aparatinės įrangos arba programinės įrangos gedimo.
Apskritai svarbu žinoti apie dažniausiai pasitaikančias išmaniųjų telefonų ekranų problemas, kad jas būtų galima nedelsiant išspręsti. Taip užtikrinsite, kad jūsų prietaisas išliktų techniškai tvarkingas ir tinkamai veiktų dar daugelį metų. Rūpindamiesi savo telefono ekranu, padėsite jam tarnauti ilgiau ir išlaikyti geresnę jo būklę. Jei išryškėja kuri nors iš pirmiau minėtų problemų, geriausia kuo greičiau kreiptis į specialistą, kad jis jas patikrintų. Taip elgdamiesi galite išvengti tolesnės žalos ir ilgainiui sutaupyti pinigų.