Skip to content
Pagrindinis » Kompiuterių supirkimas

Kompiuterių supirkimas

Kompiuterių supirkimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose.

Nupirksime kompiuterį iškart ir Jums nereikės ilgai ir nuobodžiai laukti potencialaus pirkėjo. O jei prireikė kito kompiuterio galime atlikti keitimą Jums primokėjus skirtumą nuo supirkimo vertės.

kompiuterių supirkimas

Kompiuterių supirkimas – kokių tipų kompiuterius superkame?

Superkame visų tipų kompiuterius: nešiojamus, stacionarius, planšetinius. Kompiuteriai gali būti sugedę, neveikiantys, bet svarbiausia yra suprasti, kad mes kompiuterius perkame ne utilizavimui, o detalėms ir perpardavimui, todėl dažnai patys galite nujausti ar dar Jūsų kompiuteris yra nors kiek vertas. Todėl kompiuteriai, kurie yra daugiau nei 6-7 metų amžiaus dažnai turi tik minimalią vertę. Svarbu paminėti, kad mes ne kaip kiti supirkėjai neturime nusistatę viršutinės ribos – jei Jūsų kompiuterio supirkimo vertė yra 2500€ – sumokėsime ir tiek. Perkant naujus kompiuterius dažniausiai pasiūlyti galime 60-70% kompiuterio vertės. Taip pat supirkti galime ir po 1 vnt ir didesniais kiekiais. Jei esatę įmonė ir turite daug nereikalingų kompiuterių – drąsiai kreipkitės ir mes Jums pateiksime pasiūlymą. Kreipkites tel. Vilniuje Kaune Klaipėdoje (8-639) 69600 arba el. paštu [email protected], o taip pat galite ir kreiptis visais mūsų nurodytais kontaktais. Taip pat superkame ir kompiuterių pavienes detales, bet situacija tokia pati kaip ir su kompiuteriais – jei detalė labai sena, ji gali būti nieko neverta. Svarbu paminėti, kad detalės turi būti būtinai veikiančios ir be defektų.

Gali kilti klausimas – kodėl žmogui gali prireikti greitai priduoti kompiuterį supirkimui?

Tiesiog kaip ir nekilnojamas turtas yra parduodamas agentų, jei patys pardavėjai neturi tam laiko, taip ir kompiuterinė technika gali būti perparduodama mūsų. Pačiam pardavinėti kompiuterį gali būti labai varginantis darbas. Visų pirma, kartais sunku nustatyti vertę: jei įdėsite per didelę kainą, niekas nepirks. Taip pat klientas gali norėti su Jumis susitikti tuo laiku, kai Jūs negalėsite pvz. būsite darbe. Taip pat gali varginti nuolatiniai potencialių klientų skambučiai tik pasiteiravimui. Todėl šiais laikais, kai kiekvienas dirba savo darbą, geriau parduoda kompiuterį ~10% pigiau mums ir negaišta savo brangaus laiko, kurį gali panaudoti savo tiesioginiam pinigų uždirbimui. Kompiuteriai dažnai priduodami supirkimui būna dėlto, kad jis gautas dovanų ir tampa nebereikalingas. Taip pat yra žmonių, kurie keičia kompiuterius kas kelis metus ir vis atsinaujina. Žinoma pasitaiko ir tokių atvejų, kai pasikeičia finansinė padėtis ir skubiai prireikia pinigų – tokiu atveju prarandama mažiau, nei imti kreditą iš greitųjų kreditų bendrovės. Taip pat kompiuteris gali tapti tiesiog nereikalingas, kadangi viskas atliekama telefonu. Todėl geriau ji parduoti supirkimui pigiau, nei jis gulės spintoje kol išvis praras savo vertę.

Nešiojamų kompiuterių supirkimas

Galite siūlyti bet kokio gamintojo kompiuterį: Acer, Apple, Asus, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, MSI, Samsung, Toshiba ar kitą. Pasiūlysime tiek kiek jis yra vertas. Jei tai yra aukštos klasės verslo kompiuteris, MacBook retina ar ultrabook – žinoma kaina bus daug didesnė nei pigiausias namų kompiuteris. Įvertinkite tiek kiek mokėjote už kompiuterį naują ir tai, kad jie kas metus praranda apie 15-20% savo vertės ir tikėkitės taip pat gauti realios kainos pasiūlymą. Taip pat galite siūlyti kompiuterį supirkimui ir nepilnos komplektacijos. Pvz. jeigu nenori palikti kietojo disko (HDD), pakrovėjo, operatyviosios atminties, krepčio ir pan. – nepalikite: išsiimkite ar paprašykite mūsų tai padaryti. Mes pasiūlysime Jums supirkimo kainą be šių detalių. Tai tikrai nėra bėda. Be to, siūlant kompiuterį labai svarbu įvardinti tikslų jo modelį, realius jo defektus, stovį ir kitus niuansus telefonu, kad nebūtų taip, kad telefonu pasiūlysime vieną kainą, o atvažiavus paaiškės, kad tos kainos duoti negalime ir pasiūlysime mažesnę kainą, kuri gali Jums ir netikti. Dėl to labai svarbu atvirumas, nes nėra ko slėpti – atvežus kompiuterį mes jį patys pamatysite. Taip pat jei yra kokių slaptų gedimų – geriau įvardinkite, nes mes prieš pirkdami atliksime jo diagnostiką ir visi gedimai pasimatys. Ir vėl bus taip pat su kaina. Atnešus kompiuterį supirkimui, kartais gali tekti mažiau ar daugiau palaukti, kol mes ištestuosime kompiuterį. Nuo 3 minučių iki kelių valandų priklausomai nuo kiekvienos individualios situacijos. Atsiskaitymos būdas taip pat gali būti kaip Jums patogiau – galime atlikti bankinį pavedimą, galime mokėti grynais.

Supirkimo kainoraštis

PaslaugaKainaGarantija
Nešiojamų kompiuterių supirkimas (naujų ir naudotų, iki 5 metų senumo, taip pat ir priedų)Teirautis tel.
Stacionarių (stalinių) kompiuterių supirkimas (naujų ir naudotų, iki 5 metų senumo, taip pat ir priedų)Teirautis tel.
Apple Macbook supirkimas (naujų ir naudotų, iki 5 metų senumo taip pat ir priedų)Teirautis tel.
Apple iMac supirkimas (naujų ir naudotų, iki 5 metų senumo)Teirautis tel.
Monitorių supirkimas (naujų ir naudotų, iki 5 metų senumo)Teirautis tel.
Telefonų supirkimas (naujų ir naudotų, iki 2 metų senumo)Teirautis tel.
Planšečių supirkimas (naujų ir naudotų, iki 4 metų senumo)Teirautis tel.
Apple iPad supirkimas (naujų ir naudotų, iki 4 metų senumo)Teirautis tel.
Televizorių supirkimas (naujų ir naudotų, iki 7 metų senumo)Teirautis tel.
Veidrodinių DSLR fotoaparatų, objektyvų ir jų blykščių supirkimas (naujų ir naudotų)Teirautis tel.

Patikėkite kompiuterio supirkimą mums, nes mes šioje srityje turime didžiulę patirtį, o tai užtikrins geriausią pasiūlymą.

į viršų