Susisiekite su mumis / sekite mus Taisykla7 Facebook'e


      

Profesionaliai remontuojame ir atrišame visų tipų telefonus: iPhone, Samsung, HTC, Nokia, Sony, BlackBerry, Huawei, Alcatel, Motorola, ZTE, LG ir kitus tiek techniškai, tiek programiškai. Keičiame ekranus, lietimui jautrius stiklus ar apsauginius stiklus, išlaužtų jungčių litavimas, keitimas, baterijų keitimas. Taip pat atrišame telefonus nuo visų tinklų.

Nemokama pirminė diagnostika

Nustatysime gedimą ir darbų kainą nemokamai, o remontą atliksime tik Jums patvirtinus sąmatą. Jokių kainų pasikeitimų po remonto.

Dėmesio! Jei esatę apdraudę telefoną ar namų turtą - išrašome remonto aktus draudimui, o draudimas Jums padengs remonto išlaidas prieš ar po remonto. Dirbame su visomis draudimo įmonėmis.

Pasirinkite Jus dominančias aktualias remonto paslaugas šoniniame meniu arba šiame sąraše:

  • Telefonų ekranų keitimas
  • Telefonų techninis ir programinis remontas
  • Telefonų atrišimas

Telefonų remontas Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje

Patikėkite savo telefono remontą mums, nes mes šioje srityje turime didžiulę patirtį, o tai užtikrins patikimumą ir kokybę. Trūksta informacijos? Kreipkites į mūsų telefonų meistrą!


Telefonas ir jo priežiūra

      Telefonas kaip ir kompiuteris yra neatsiejami pastarojo technologijų progreso dalis ir nuo pat jo atsiradimo pradėjo stipriai keisti įmonių ir žmonių gyvenimą. Beveik viskas šiuolaikiniame pasaulyje yra skaitmenizuojama ir perkeliame į virtualią erdvę, kurią galime pasiekti tik skaitmeninės technikos priemonėmis. Nors iki tol buvo įprasta naršyti internete ar atlikti įvairius skaitmeninius darbus tik kompiuteriu, bet jau dabar išmanusis telefonas baigia pasivyti kompiuterį. Telefonai tampa greitesni, patrauklesni ir paprastesni – jo jau pradeda nesibaiminti tiek jauni, tiek seni. Tai tampa priemone prisitaikyti prie didelio gyvenimo tempo. Šiuolaikiniai telefonai sugeba atlikti daugybę dalykų ir yra sutinkami visur. Be jų jau sunku įsivaizduoti kasdienį gyvenimą, bendravimą. Telefonu galima nuvykti ir į tolimiausią kraštą, pasiekti toliausiai nutolusių vietovių informaciją. Bet telefonas turi būti valdomas žmogaus, o jo patogų valdymą užrina tik gerai veikiantis telefonas, taigi, pasirinkę mūsų profesionalias telefonų remonto, taisymo, atrišimo paslaugas Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje, turite galimybę priversti telefoną tapti puikiai veikiančiu, greitesniu bei malonesniu. Svarbu yra telefoną prižiūrėti šiandien, kad nereikėtu atlikti brangaus remonto ir taisymo rytoj. Profesionali telefono priežiūra padaro telefoną remontą ir taisymą nebrangiu, kadangi tinkama profilaktika labai stipriai sumažina didelių gedimų riziką, be to darbus galime atlikti ir skubiai. Siūlome kvalifikuotas ir profesionalias telefonų remonto ir taisymo paslaugas tiek namų, tiek verslo atstovams. Visada maloniai priimsime, paaiškinsime ir padėsime susidraugauti su Jūsų telefonu. Suprantame, kad kiekvienas telefoną naudoją skirtingiems tikslams. Pas mus galite kreiptis sugedus bet kokio tipo telefonams – atliekame visų tipų telefonų remonto ir taisymo darbus.

Kaip išvengti telefono remonto ir taisymo? Svarbu tinkama priežiūra.

      Daugelis telefonų gedimų kyla dėl prastai prižiūrimų telefonų. Laiku pasirūpinus tinkama telefono priežiūra, nereikės veliau atlikti kur kas brangesnio remonto ar taisymo. Dirbkime kartu ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų telefonas būtų ilgaamžis ir veiktų nepriekaištingai. Kvalifikuoti mūsų specialistai visada atliks profesionalų telefonų priežiūrą ir remontą.

Tinkamai suderintas ir suremontuotas telefonas - puikus pagalbininkas.

      Jeigu manote, kad telefono pagalba norėtumėte supaprastinti atliekamą vieną ar kitą darbą – mes Jums padėsime ir priversime telefoną jį padaryti paprasčiau. Mes leisime Jums susikoncentruoti į Jūsų tiesioginį darbą, o telefonas dirbs taip, kaip norite Jūs, o ne taip, kaip nori jis. Kad ir kuo telefonu užsiimtumėte – atliktumėte kasdienes funkcijas,klausytumėtės muzikos, mokėtumėte mokesčius, pirktumėte internetu ar tiesiog žiūrėtumėte – visada kontroliuokite telefoną Jūs, o, kad tai būtų įmanoma patikėkite telefono remontą profesionalams Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje.

      Remontuojame ir taisome visų tipų ir gamintojų telefonus. Daugiau apie atliekamus telefonų remonto darbus galite sužinoti pasirinkę norimą remonto skiltį. Kaip mus rasti savo mieste sužinosite pasirinkę

      Jei nerandate atsakymo į Jums rūpimus klausimus rašykite elektroniniu paštu [email protected] arba skambinkite telefonu +370 644 00033. Jeigu telefonas Jums ne visada atrodo draugiškas, o kartais netgi kelią pyktį – mes žinome, kaip tai paversti praeitimi. Patikėkite telefoną mums ir pamiršite visas su telefonų ir jų remontu bei taisymu susijusias problemas.


Taisykla7.lt Facebook'e

Taisykla7 - beveik 45 tūkst. rekomendacijų Facebook !

Aukstyn